Gabija ir Benas...Gabija ir Benas...Gabija ir Benas meilę ir džiaugsmą spinduliuojanti pora! Vos susitikus supratau, kad su jais neteks nuobodžiauti, kad turėsim nuotaikingą, emocijų kupiną fotosesiją.

Pradėkime nuo to, kad mes tą dieną buvom laimės kūdikiai. Oras prieš vestuves turėjo būti tai geras, tai prastas... Kiekvieną dieną pranešė vis kitaip, bet teisingai! Susitikus prie metrikacijos skyriaus švietė saulė, per sveikinimus švietė saulė pro debesis, na, o per fotosesiją saulė nebešvietė, bet ir nelijo (trumpai). Pasakiau savo jauniesiems, kad privalome truputėlį paskubėti, nes bet kada gali pradėti lyti. Gabija išgirdusi mano žodžius pasakė, kad jai reikia tik vieno! Nusimauti savo batelius, kad galėtų nevaržoma mėgautis fotosesija, lakstyti basa ant žolės ir mėgautis nuostabiu suknelės plazdėjimu.

Fotosesija buvo nuostabi! Nenorėjau paleisti savo jaunųjų...Viskas buvo taip tikra, taip gražu! Nepaprasta akimirka.

Pasibaigus fotosesijai ir įsėdus į mašiną pradėjo stipriai lyti. Suspėjom...


Nikodema ir Šarūnas...

Nikodema ir Šarūnas...

Buvo nuostabi, saulėta vasaros diena. Atvykau į Šiaulius įamžinti Nikodemos ir Šarūno meilės šventę. Viskas klostėsi taip kaip ir turi būti, jaunikis kantriai laukė savo nuotakos prie bažnyčios, kartu su artimiausiais žmonėmis. Mačiau kaip jam rankos drėko ir kaip jam buvo sunku nustovėti vietoje...Labai jaudinosi, tai normalu ir kartu labai gražu!

Pamatęs savo nuotaką jis nesulaikė laimės ašarų, apkabino ją ir pabučiavo...

Visa ceremonija bažnyčioje prabėgo ramiai, jaukiai ir labai gražiai. Po jos mes patraukėme į miestą.

Mieste veiksmo netrūko, nes vyko miesto šventė! Žmonės mojavo, signalizavo savo mašinomis ir džiaugėsi, ka tik "iškeptais" jaunaisiais. Koks grožis buvo jų akims stebėti nuostabią, modernią miesto fotosesiją!


Beata ir Ignas

Beata ir Ignas

Su Beata ir Ignu susitikome labai karštą vasaros dieną senamiestyje. Buvo viena iš karščiausių dienų tą vasarą, bet mums visiškai tai netrugdė. Beatai buvo atliktas nepriekaištingas makiažas ir šukuosena! Kol ją puošė grožio meistrai Ignas atvyko iš Vilniaus su motociklu ir kantriai laukė, kol jo būsima nuotaka bus pagražinta. Buvom visi apsitarę ir nusprendę, kad norim ryškios, drąsios, stilingos miesto fotosesijos su motociklu ir intymiu pasiruošimu! Kaip tarėm taip ir padarėm.


Viskas vyko pagal planą, po visų Beatos grožio procedūrų grįžome į viešbutį ir pradėjome ruoštis meilės šventei. Oi koks buvo karštas pasiruošimas. Jame buvo visko! Aistros, nuogumo, romantikos, rūpesčio... Buvo nuostabi dviejų žmonių akimirka.Jei galvojate ar verta fotografuoti pasiruošimą, tai vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad TAIP!

Po pasiruošimo patraukėme į mietą. Fotosesijos metu važinėjome motociklu, valgėme pica, gėrėm kava, buvom atsipalaidave ir mėgavomės kiekviena minute.