Laura ir Dominykas


Laura ir Dominykas


Mano būsimi jaunieji...


Laura ir Dominykas mano būsimi jaunieji! Labai džiaugiuosi, kad būtent mane jie pasirinko savo šventės įamžinimui. Turėjome daug pokalbių socialiniuose tinkluose, matėme vieni kitus vaizdo skmbučio metu, na ir pagaliau iššaušo susitikimo rytas, kurio labai laukėme.

Olando kepurė!


Olando kepurė mus pasitiko su nuostabiomis gulbėmis, kurios taip gražiai pozavo kadre ir derėjo prie mano būsimų jaunųjų. Pora valandų prabėgo žaibišku greičiu, buvo taip smagu pasimatyti gyvai, pabendrauti, apkalbėti vestuves ir tuo pačiu susipažinti vieni su kitais. Laura ir Dominykas nuostabi pora, kuri kartu jau nuo paauglystės. Matosi kaip jie myli ir rūpinasi vienas kitu. Na, o aš vis slapta pasidžiaugių jų žaismingumu, kuris man taip džiugino širdį fotosesijos metu.

Marijos ir Gyčio meilės ir artumo išraiška!


"Jūsų meilė spindi kiekviename kadre, kaip saulės spinduliai skleidžiantys šilumą". Poros fotosesija - magiškas akimirkų įamžinimas, kurį galima išreikšti prisilietimais, šilčiausiais ir švelniausiais žodžiais vienas kitam.


Poros FOTOSESIJa

180 eurų 15vnt retušiuotų nuotraukų.

Papildomos nuotraukos kaina 5eur.

Retušavimo trukmė 2mėn.

Dviejų savaičių laikotarpyje atsiunčiamos keletas nuotraukų anonsui.

Nuotraukų saugojimo trukmė 1m.

Įskaičiuotos transporto išlaidos Kauno miesto ir rajono ribose.Karolina ir Arijus

Meilės kelionė po ramunėmis išklotą lauką! Pasivaikščiojimas ranka į ranką ir poezija žingsniuose. Kiekviena fotografija, užfiksuojanti šią akimirką, tampa meilės romano puslapiu, kuriame žydi ramunės ir jūsų širdys, sujungtos meilės ritmu."

Andrėja ir Matas

Pasario popietę, kai saulė švelniai šildo dar žvarbų orą, du žmonės sutiko laukuose, kur žemė dar nežadinta visiškai iš žiemos miego. Jų širdys, panašiai kaip gamta aplinkui, buvo pilnos lūkesčių ir naujos pradžios jausmo.

Jie stovėjo akis į akį, rankos susipynusios tarsi simbolizuodamos jų ryšį, kuris buvo toks pat natūralus ir neatskiriamas kaip pats pavasaris. Ši fotosesija užfiksavo momentus, kai jų pasauliai susiliejo, o jų artumas ir emocinis ryšys buvo akivaizdus net be žodžių.
Daiva ir Deividas


Su Daiva ir Deividu susitikome kaip į repeticija prieš vestuves. Kadangi ši miela porelė po poros menesių bus vyras ir žmona.